Cześć! Mam na imię Ola i chyba czas poznać się trochę bliżej…

W sumie to  swoją przyszłość zawodową wiązałam z Architekturą Wnętrz i Wzornictwem Przemysłowym. Począwszy od Liceum Plastycznego, po AS i Instytut Wzornictwa… sztuka wyrażania siebie w nieco innym wydaniu. Jednak to fotografia stała się moją pasją, która pochłonęła mnie całkowicie. Każdego dnia otaczam się Waszymi historiami, które rejestruje i opowiadam światu obrazem. Fotografia skradła moje serce już ponad 10 lat temu i to Pan Gruszka jest za to odpowiedzialny.  Zostałam również wykładowcą na szczecińskiej Akademii Sztuki w pracowni Rysunku żurnalowego. Obecnie jestem również Ambasadorem firmy Canon. Prywatnie szczęśliwa mama dwóch małych Gruszeczek 🙂

Ślub i wesele to momenty szczególne dla każdej Pary Młodej. Po latach w Waszej pamięci pozostaną jedynie wspomnienia tych pięknych chwil.
Warto więc je uchwycić i utrwalić w ponadczasowej, dobrej fotografii. Stawiam na fotografię naturalną, dokumentalną, nie koloryzuję rzeczywistości.
Na moich zdjęciach staram się utrwalić Waszą prawdziwą historię. Materiał który oddaje w Wasze ręce to opowieść – spontaniczna i prawdziwa, bez reżyserowanych uśmiechów, póz i aktorstwa.  Mogę fotografować wszędzie – na terenie Polski lub dalej gdzie tylko nogi poniosą, gdzie tylko sobie zamarzycie… Zapraszam serdecznie do kontaktu i współpracy, będzie dla mnie ogromnym zaszczytem móc uwiecznić właśnie Waszą historię miłosną.