Cześć! Mam na imię Ola i chyba czas poznać się trochę bliżej…

 • W sumie to swoją przyszłość zawodową wiązałam z Architekturą Wnętrz i Wzornictwem Przemysłowym. Począwszy od Liceum Plastycznego, po AS i Instytut Wzornictwa...sztuka wyrażania siebie w nieco innym wydaniu.
  Jednak to fotografia stała się moją pasją, która pochłonęła mnie całkowicie. Każdego dnia otaczam się Waszymi historiami, które rejestruje i opowiadam światu obrazem.
  Fotografia skradła moje serce już ponad 10 lat temu i to Pan Gruszka jest za to odpowiedzialny. Od 5 lat zajmuję się kadrowaniem na pełen etat. W tym roku również zostałam wykładowcą na szczecińskiej Akademii Sztuki w pracowni Rysunku żurnalowego
  Jestem także szczęśliwą mamą dwóch małych Gruszeczek 🙂
 • Ślub i wesele to momenty szczególne dla każdej Pary Młodej. Po latach w Waszej pamięci pozostaną jedynie wspomnienia tych pięknych chwil.
  Warto więc je uchwycić i utrwalić w ponadczasowej, dobrej fotografii.
  Stawiam na fotografię naturalną, dokumentalną, nie koloryzuję rzeczywistości.
  Na moich zdjęciach staram się utrwalić Waszą prawdziwą historię.
  Materiał który oddaje w Wasze ręce to opowieść - spontaniczna i prawdziwa, bez reżyserowanych uśmiechów, póz i aktorstwa.

[flo_team_member image_url=”” name=””  description=” Mogę fotografować wszędzie – na terenie Polski lub dalej gdzie tylko nogi poniosą, gdzie tylko sobie zamarzycie… Zapraszam serdecznie do kontaktu i współpracy, będzie dla mnie ogromnym zaszczytem móc uwiecznić właśnie Waszą historię miłosną.